Jsem rád, že tu jste.  Jmenuji se Karel Vaniš, jsem obyčejný kluk ze severu, nedávno jsem dokončil lyceum se specializací na fotografii a grafiku. Nyní žiju v Praze a studuji zde VŠE.

Miluju cestovaní, koneckonců, kdo dnes ne.  Kavárny, sport a dobré jídlo, to jsou věci, bez kterých si asi neumím představit fungovat. Nespočet dobrých nápadů mě napadl nad jídlem nebo při ranním běhu. Ale teď k tomu, proč tu jste.

Mohl bych Vám tady říkat, kde jsem vyrůstal nebo co studuji, ale nakonec to není důležité. Důležité je, co tvořím. Mimo záliby v grafice a focení portrétů jsem také svatební fotograf. Ať se jedná o moderní městskou svatbu, klidnější svatbu na farmě nebo intimní sňatek, je to pro mě více než jen obyčejné focení. Je to pro mě zachycení toho krátkého dokonale nedokonalého okamžiku, jenž za chvilku bude pryč. Jsem kreativní člověk, kterému nevadí vyčnívat z řady. Přistupuji ke každému focení individuálně, a tak každá fotka nese svoji originalitu.

Nepoužívám žádné osvětlovací zařízení, netrávím hodiny mravenčími pózami. Místo toho všeho fotím jednoduše Vás, tak jak jste, a tak jak procházíte svým svatebním dnem. Jen tak můžete být 100 % sami sebou a Vaše svatební fotografie tomu budou odpovídat. Žádné zbytečné pózy, nucené úsměvy nebo hodinové vymýšlení fotek. Slibuji Vám, že vám zanechám fotografie, které si pověsíte na zeď, protože reprezentují vše, co jste cítili v těchto chvílích.

.

Mrkněte na instagram.